top of page
almila.jpg

Almila Sayar

mayokabin%20marka%20tescil_edited.jpg

Plaja her gittiğimde mutlaka aynı ihtiyacı duyuyordum: Kabine gitmeden ya da havlu içinde mücadele vermeden bikinimi rahatça değiştirebilmek.

Yerimizden ayrılmak istemezsek, bir şekilde değişim yapıyorduk ama ya arkadaşlar havlu tutuyor ya kendimiz havlu içinde mücadele veriyorduk ya da bikiniyi bikini üzerine giyip frikik vermeden altta kalanı çıkarıyorduk.

Önce kendim için bir şey dikmeyi düşündüm, sonra dedim ki neden başkalarının ihtiyacı da karşılanmasın! Ve benim için keyifli bir süreç başladı: İdeal şekli oluştur, uygun kumaşı bul, dikişi kaliteli olsun... Markası ne olsun diye düşünürken, araba kullandığım sırada pat! diye "MAYOKABİN" aklıma düştü. Markayı sevdim, logosunu oluşturdum, bana ait bir ürün çıktı ortaya.

MAYOKABİN kullananlar tarafından çok sevildi. Tek modelimiz, turkuaz ve kum rengi olmak üzere iki rengimiz;  Basic, Fashion, Kids olarak üç kategorimiz var.

Basic grubu kadın, erkek herkes için uygun bir ürün. Fashion grubu biz kadınların cıvıl cıvıl dünyasına hitap ediyor. Üzerinde birbirinden güzel baskılar, taşlar, süsler.... Çocuklarımız içinse Kids grubunu ürettik, onlara uygun ölçüde tabi ki. Çünkü biliyorum ki ebeveynler, onların üzerini değiştirirken de zorlanıyor; bir yandan da tabi ki mahremiyetleri son derece önemli.

MAYOKABİN'in rahatlığına alıştıktan sonra plaj çantanızdan ayırmayacağınız bir ürün olacağını biliyorum. Şimdiden güzel günlerde kullanmanızı dilerim.

Almila SAYAR

bottom of page